В Києві є багато гарних клубів настільних ігор. Професійні адміністратори з радістю розкажуть вам про настільні ігри, підберуть цікаву гру і пояснять правила. Вартість відвідування такого клубу коштує в межах дешевого квитка в кіно. Клуби настільних ігор- альтернативний вид інтелектуального відпочинку, гарний спосіб помізкувати і можливість налагодити нові знайомства. 


Клуб настільних ігор Lucky Quest

Цікаве місце коло метро Берестейська. Він має найбільшу площу серед всіх клубів настільних ігор Києва. В колекції клуба є дуже цікаві і навіть рідкісні екземпляри настільних ігор для особливо вибагливих гравців. 
Також тут ви зможете знайти і звичайні розповсюджені варіанти настільного дозвілля. Наприклад, тут можна пограти в Аліас, Діксіт, Кодові Імена, Монополію, Колонізатори, Дженгу, тощо. 
Безумовно для середнього дивізіону фанатів в клубі є і такі ігри як Давній Жах( Древний Ужас), Серп, Гра Престолів, Десент, Рунбаунд, Маєтки божевілля та інші відомі тайтли. Приміщення клубу гарно провітрюється, адже не знаходиться у типовому підвалі.  


Адреса:
вул. Сагайдачного, 15 (між Форою та Новусом)
м. Київ

Контактний телефон:
+380 63 119 56 37

Відкрито:
З 14:00 до 22:00 (щодня)

Вартість: 
100 грн/день - будні
150 грн/день - вихідні 
Є спеціальні пропозиції для школярів, студентів та компаній рольовиків 
(тарифи можуть відрізнятись) 

Посилання на сайт:
https://lgames.com.ua/klub-nastilnikh-igor/


Клуб настільних ігор Нора

Якщо ви проживаєте лівому березі, то ваш кращий вибір - клуб настільних ігор Нора. Це місце стало культовим серед фанатів локальних ігорвих спільнот і це повністю заслуговано. Клуб дуже атмосферно прикрашено колоритними малюнками. Адміни є відчайдушними фанатами своєї справи і розбираються в улюбленому хоббі. Оскільки клуб Нора збудовано як фанатське об'єднання, а не комерційне підприємство, тут панує абсолютно дружня атмосфера взаємної довіри і симпатії. Легендарна колекція настільних ігор з великою кількістю дуже рідкісних настільних ігор задовольнить смаки найвибагливішого фана. 

 

Адреса: 

вул. Княжий Затон, 14а
м. Київ

Телефон:
+380 93 156 21 84

Режим роботи:
З 15:00 до 22:00 (четвер, п'ятниця)
З 11:00 до 21:00 (вихідні) 

Вартість: 
120 грн - будні (90 грн за студентським/шкільним)
180 грн - вихідні (150 грн за студентським/шкільним)

Посилання на сайт:
https://noraimperatora.com/


Клуб настільних ігор Гекс

Недалеко від метро Дружби Народів знаходиться ще один клуб настільних ігор Гекс. Це практично історичне місце і один з найдавніших клубів Києва. Чудові адміни вміють бездоганно підбирати гарні ігри, а колекція майорить всіма можливими жанрами.
Особливою відмінною рисою клубу є постійні чемпіонати з ККІ(магія, Берсерк, Покемони) і сильна фанатська аудиторія. Дуже радимо хоча б раз завітати в це історичне місце.
 

Адреса:
вул. Джона Маккейна, 35а
м. Київ 

Телефон:
+380 96 473 70 97
+380 63 617 37 11


Режим роботи:
С 12:00 до 21:00 (щодня) 

Вартість: 
150 грн/день
або 50 грн/година

Посилання на сайт:
https://bghex.com.ua/pro-nas/