Повернення Товару

1. Повернення товару належної якості

Покупець має право повернути непродовольчий товар належної якості, якщо він не задовольняє за формою, габаритами, фасоном, кольором, розміром або з інших причин не може бути використаний за призначенням. Повернення можливе протягом 14 днів з моменту покупки, за умови, що товар не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, упаковка, пломби, ярлики, а також наявний розрахунковий документ.

Зверніть увагу: Перелік товарів, що не підлягають поверненню, затверджується Кабінетом Міністрів України.

2. Повернення вартості товару

Вартість товару належної якості повертається протягом 30 календарних днів з моменту отримання товару Продавцем, за умови дотримання всіх вимог. Повернення коштів здійснюється шляхом банківського переказу на рахунок Покупця.

3. Витрати на повернення

Витрати на повернення товару належної якості здійснюються за рахунок Покупця. Продавець не відшкодовує ці витрати.

4. Повернення товару з недоліками

У разі виявлення недоліків у товарі протягом гарантійного строку, Покупець має право пред'явити Продавцеві відповідні вимоги згідно з законодавством України. При пред’явленні вимог про безоплатне усунення недоліків, строк на їх усунення починається з дати отримання товару Продавцем.

Примітка: Продавець розглядає вимоги за умови надання Покупцем необхідних документів. Продавець не відповідає за недоліки, які виникли після передання товару Покупцеві внаслідок порушення правил користування або зберігання, дій третіх осіб або непереборної сили.

5. Індивідуально-визначені товари

Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, які роблять його придатним виключно для цього Покупця (наприклад, нестандартні розміри, характеристики, зовнішній вигляд, комплектація). Підтвердженням індивідуально-визначених властивостей є відмінність розмірів товару та інших характеристик, що вказані в інтернет-магазині.

6. Адреса для повернення

02000, м.Київ, вул. Довженка, 3 (біля станції метро «Шулявська»), офіс WOODCAT

+380950036974

woodcat.d@gmail.com