«Париж: Місто Вогнів» — настільна гра для двох гравців, у якій ви як місторозпорядник будете викладати бруківку та споруджувати будівлі так, щоб вони якнайкраще освітлювалися.
Викладення бруківки
Перед початком гри навколо поля викладається 8 листівок — це додаткові завдання, за які можна здобути очки. Далі гравці вибирають колір й відповідно 8 плиток бруківки, 7 димарів і 4 жетони дії. У руку беруть по першій плитці, і будівництво починається.
Гра «Париж: Місто Вогнів» складається з двох фаз. За першої фази гравці викладають бруківку та вибирають будівлі. Викладати бруківку потрібно в одну з 16 зон. Для цього потрібно вибрати, якою сторону їх краще розмістити. Далі додається будівля до запасу гравця. Перша фаза триває, поки всі 16 плиток не розмістять на ігровому полі.
Початок будівництва
Під час другої фази гравці розміщують будівлі та виконують дії з листівки. Розміщувати будівлі можна лише на свій чи нейтральний колір. Але не можна закривати ними ліхтарі. Коли будівлю викладають на бруківку, на неї ставиться димар, щоб було зрозуміло, хто з гравців спорудив її. Замість викладення будівлі можна виконати умову з листівки. Якщо вона виконана, ви перевертаєте листівку та ставите на неї жетон дії.
Друга фаза завершується, коли жоден з учасників більше не може розмістити будівлі на полі або коли використано усі жетони дії, тобто виконані умови з листівок. Тоді починається підрахунок очок.
Очки нараховуються за:
освітлення будівлі — множиться розмір будівлі на кількість ліхтарів, які її освітлюють;
найбільшу групу будівель — ряд будинків, які сполучені між собою: одне очко за кожну комірку зайняту будинком;
виконання дій з листівки.
Якщо в запасі гравця лишилися будівлі, то за кожну таку будівлю він віднімає 3 очки. Перемагає той, хто зміг якнайкраще розбудувати «Місто вогнів».
Настільна гра «Париж. Місто Вогнів» — головоломка для гравців від 8 років, у якій потрібно зважено розміщувати плитки та брати лише ті будівлі в запас, які буде легко «спорудити» на бруківці.
Цікавлять дуельні ігри? Тоді пропонуємо гру «Вулик кишеньковий». У ній потрібно грати командою комах, щоб оточити бджолу супротивника.