Кількість
|
Вартість
|
||
|
«Суші? Так!» — проста та швидка настілка для компанії друзів. За 3 раунди необхідно зібрати якомога більше сетів з однакових карт. Але проблема в тому, що карти в руці будуть постійно змінюватись і вам залишається тільки вирішувати, які саме карти передати супернику, а яку залишити собі. Не пропустіть шанс насолодитися японською кухнею та стати найкращим сушистом в місті!
Змагання з суші починається
Перед початком раунду гравці в руку отримують певну кількість карт. Далі на свій розсуд вибирають одну та кладуть перед собою долілиць. Коли цю дію виконують всі учасники, вони одночасно перевертають карту горілиць та передають позосталі гравцю ліворуч.
Раунд триває поки в сушистів не закінчаться карти. Тоді підраховуються очки. Їх можна отримати за:
– найбільшу кількість футомакі;
– 2 карти темпура;
– 3 карти сашімі;
– карти з пельменями ґьодза. Чим їх більше, тим більше очок отримає гравець;
– за ніґірі.
В грі також є особливі карти:
васабі — втричі збільшує очки за ніґірі;
палички — дають змогу викласти дві карти з руки;
пудинг — дає очки наприкінці гри. Гравець з найбільшою кількістю отримує 6 очок, а з найменшою — втрачає 6 ПО.
Як перемогти в змаганні за найкращі суші?
На перший погляд настільна гра «Суші? Так!» призначена для новачків, адже вона має прості правила, грається до 15 хвилин. Але не варто і ігроманам скидати її з рахунка, адже вона має елементи стратегії та вимагає бути надзвичайно уважними протягом гри. Потрібно не дати суперникам виграти, поки ви формуєте свій стіл з японських страв.
Для перемоги потрібно збирати сети та комбінації карт, але варто розуміти, які сети легко зібрати, а які лише пощастить отримати один раз за гру.
А якщо ви втомилися від змагань та бажаєте щось легке, швидке та кооперативне, тоді зверніть увагу на гру «Повітряні змії», де вам потрібно буде утримувати різнокольорові повітряні змії в небі якомога довше.
Вміст гри:
– коробка 19х12х5 см;
– 108 карти;
– правила.