Кількість
|
Вартість
|
||
|
Коатль — могутнє божество у древніх ацтеків, що мало вигляд пернатого змія. У настільній грі з однойменною назвою ви візьмете участь у турнірі скульпторів, що намагатимуться створити найкращого коатля і в результаті здобути успіх та прихильність богів. Для цього основними інструментами стануть різноколірні пластикові елементи голів, хвостів і сегментів тіла змія. Їх потрібно з'єднувати так, щоб вони відповідали вимогам карт пророцтв. Тоді скульптор зможе здобути якнайбільше очок престижу для своєї перемоги. «Коатль» стане чудовим варіантом для проведення сімейних вечорів, бо грати можуть навіть діти.
Правила гри «Коатль»
1. Кожен учасник отримує ігровий планшет і жертовні жетони такого ж кольору. А на стіл викладаємо диск та розміщуємо на його комірках випадкові частини коатлів з відповідних мішечків.
2. Підготуйте карти пророцв та храмів. З першими ви здобуватимете очки, виконуючи пророцтва зі складання змія. Другі ж застосовуються опісля і позначають цілі, яких ви можете досягнути.
3. У свій хід кожен гравець може вибрати одну з дій: взяти частину коатля і помістити на свій планшет, вибрати і додати на руку карти пророцтв із запасу чи колоди, створити коатля з наявних частин на планшеті. Замість цього ще можна скористатись жертовним жетоном.
4. Створення змія є найцікавішою частиною гри, де ви виконуєте свої дії в будь-якому порядку і скільки забажаєте разів. Серед них: розпочати нового коатля, продовжити складати розпочатого та розіграти карту пророцтв.
5. Гра підходить до завершення, якщо один з учасників склав свого третього змія або у запасі вже не залишилось сегментів тіла. Далі підраховуємо очки та визначаємо переможця.
Правила створення коатля
Коатль вважається завершеним, якщо він складається з однієї голови, одного хвоста і хоча б одного сегмента тіла. При цьому частини після викладення не можна переміщувати чи прибирати, а також з'єднувати між собою двох коатлів. Ваш ігровий планшет не обов'язково має бути заповнений всіма деталями, як і не є обов'язковим їх усіх використовувати. Можна мати двох розпочатих коатлів, а щоб їх завершити, потрібно розіграти від 1 до 4 карт пророцтв.
А знаєте, що задовго до ацтеків на наших землях жили племінні народи, які розмальовували свої печери впольованими трофеями? Спробуйте це зробити й ви у захопливій настільній грі «Прадавні історії». Звичайно, для початку потрібно відправитись на полювання.
Вміст гри
- коробка 26×26×7 см;
- правила гри;
- 4 планшети гравців;
- 150 елементів змія-коатля;
- 54 карти пророцтв;
- 15 карт храмів;
- 1 диск/трек для підрахунку очок;
- 12 жертовних жетонів;
- 1 жетон першого гравця;
- 3 мішечки.