«Пройдисвіти Кведлінбурга. Алхіміки» — це друге доповнення до сімейної настільної гри «Пройдисвіти Кведлінбурга», з яким ви відкриєте нові можливості лікування різних хвороб і зможете дистилювати есенції. Воно не просто розширює базову гру, але й додає нові стратегічні можливості, роблячи її ще більш захопливою та непередбачуваною.
Алхіміки: нові можливості для пройдисвітів
Пацієнти з новими раніше невідомими хворобами прибувають до Кведлінбурга з усіх куточків, щоб отримати допомогу від алхіміків. Від куроокості до відьмогорбості, з вампірістістю (не плутати з вампіризмом) — це лише деякі хвороби, які лікують алхіміки. Кожен гравець отримує пацієнта з унікальними потребами. Ілюстрації хвороб додають атмосферності, а їх назви роблять гру ще цікавішою.
Це доповнення містить 20 нових карт ворожби та дві нові двосторонні книги інгредієнтів дурману, що розширюють можливості гравців.
Алхіміки користуються складним обладнанням для дистиляції есенцій, щоб полегшити страждання своїх пацієнтів. Дистиляція дарує гравцям цінні бонуси та спеціальні дії, що надають додаткові переваги. Доповнення містить 5 алхімічних колб, які розміщуються над казаном гравця. У новій фазі гри, після приготування зілля, маркер есенції пересувається над різними інгредієнтами, визначаючи бонуси та спеціальні дії для гравців.
Доповнення «Алхіміки» легко інтегрується з базовою грою та доповненням «Відьми-травниці». Розвивайте свою алхімічну майстерність, збільшуйте колекцію інгредієнтів і доведіть свою перевагу над іншими алхіміками. Приготуйте казан, зберіть інгредієнти та вирушайте в чарівну подорож. Чи зможете ви здолати всі випробування та стати найвидатнішим алхіміком у Кведлінбурзі? Доля міста у ваших руках!
Якщо ви вирішили стати вченим та присвятити час більш серйозному вивченню способів приготування цілющого зілля, радимо звернути увагу на настільну гру «Алхіміки» («Alchemists»).
а ось це вже дійсно повноцінне доповнення до гри і його не можна показувати спочатку новачкам. воно для більш досвідченних гравців, які хочу значно осві жити гру. цей доп звісно збільшує час партії вводячи додаткову фазу гри в кожному раунді але воно того варте. 6 із 8 хвороб вважаю чудовими, особливо куроокість в якій проста зрозуміла і корисна механіка.
Відповісти
Доповнення «Алхіміки» до «Пройдисвітів Кведлінбурга» суттєво розширює гру: додає нові карти ворожби та рецепти (які реально освіжають геймплей), а головне — вводить зілля з хворобами, що створює асиметрію та відкриває різні стратегії й комбінації для кожного гравця. За відчуттями це більш цілісне й цікаве доповнення, ніж «Відьми», де ключову цінність мають лише нові рецепти, а самі відьми - радше ситуативний бонус. Єдиний нюанс - гра тепер потребує значно більше місця на столі. Якщо обирати одне доповнення - «Алхіміки» виглядають пріоритетніше, хоча найкращий досвід дає поєднання обох.
Відповісти
Доставка по Україні сервісом «Нова пошта».
Орієнтовні терміни доставляння: 1–2 робочі дні. Безкоштовна доставка для замовлень від 2300 грн