Порівняння
Додайте товари для порівняння
Вибране
Додайте товари до вибраного
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

 

0
Моє замовлення
Характеристики
Кількість гравців 2–5
Тривалість партії 90 хвилин
Рівень складності 6 Анубісів із 10
Вік 14+
Сетинг Стародавній Єгипет
Мова Українська
Оцінка BGG 7,8
Розмір коробки 32×32×12 см

Настільна гра Анкх: Боги Єгипту (Ankh: Gods of Egypt)

Артикул W0007
В наявності
3 990 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар до вибраного
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Швидке замовлення


 

Анкх: Боги Єгипту - стратегічна настільна гра про боротьбу богів Стародавнього Єгипту за підтримку мешканців берегів річки Ніл, які дедалі схильніші до монотеїзму, тобто обранню лише одного, верховного Бога. Саме в цьому і полягає мета гравців - обрати одного з богів пантеону Стародавнього Єгипту та стати єдиним верховним божеством. Анкх - це третя остання гра у лінійці з Blood Rage (34 сходинка на рейтингу BGG, оцінка 8.0) та Rising Sun (90 сходинка на BGG, 7.9 оцінка), тож від гри варто очікувати динамічних партій, масштабних та соковитих фігурок та збалансованого ігроладу.

 

 

Особливості гри Анкх: Боги Єгипту:

- понад 70 високодеталізованих фігурок у комплекті;

- можливість об'єднання гравців в одного бога, якщо по загальним параметрам вони відстають від інших;

- атмосферна стилістика Стародавнього Єгипту;

- вдале поєднання економічної стратегії та жорсткої та динамічної боротьби за території;

- органічні партії по 1,5 - 2 години;

 

Ігролад

Кожна гра в Анкх поділена на ходи гравців. Кожен із гравців може виконати 1 чи 2 дії, які нерідко викликають окремі події у грі.

Дій є чотири:

- порухати фігурку;

- викликати фігурку;

- отримати послідовників;

- розблокувати одну із сил Анкху;

Послідовники - ключова "валюта" у грі Анкх - саме завдяки ним боги розкривають свій потенціал, розблоковуючи сили Анкху. Сили Анкху - це, зазвичай, модифікатори, що підвищують ефективність тієї чи іншої дії. Послідовники отримуються завдяки присутності на полі фігурок богів і отримуються з ваших або нейтральних монументів, поруч з якими знаходяться ваші фігурки Воїнів або ж сильніших Стражів.

Дії варто виконувати, враховуючи не лише тактичну та економічну доцільність - кожна із дій рухає гру вперед до певних подій, які можуть спровокувати конфлікт, перебудувати торгові шляхи або ж змінити кількість підконтрольних тому чи іншому гравцеві монументів. Кожна із подій, окрім конфлікту, є особистою для гравця - і він сам обирає, як саме розмістити каравани або ж який із монументів собі привласнити.

Конфлікти - головна та єдина глобальна подія, що стосується всіх без винятку гравців. Під часу конфлікту вирішується домінування богів над регіонами - якщо ж декілька богів претендують на один регіон (мають хоча б по 1 фігурці), то між ними розпочинається бій, який враховує сили фігурок, модифікатори сили Анкху та бойові картки гравців.

Цікавою особливістю гри є можливість "злиття" двох богів - у грі на 3 або більше гравців двоє богів з найменшою кількістю послідовників мають змогу об'єднатись у одну сутність, щоб мати змогу дати достойний бій та все ж таки зайняти місце головного божества у Єгипті.

 

 

 

Висновки

Анкх: Боги Єгипту - одна із наймасштабніших локалізацій українською, з 70 деталізованими мініатюрами, яскравими планшетами та великим ігровим полем. Але сетинг Стародавнього Єгипту та пластикові фігурки - це лише оформлення для справді глибокої та цікавої настільної гри, яка поєднує у собі досвід хітів Blood Rage та Rising Sun з інноваційними механіками. Гра буде цікава любителям історії стародавнього світу, єгипетської міфології та поціновувачам стратегій на контроль територій.

Вміст гри:

- коробка 32×32×12 см;

- 1 ігрове поле;

- 1 планшет поклоніння;

- 1 центральний планшет;

- 5 планшетів богів;

- 5 планшетів злуки богів;

- 35 карт бою (по 7 на кожного бога — 57×89 мм);

- 6 карт стражів (70×120 мм);

- 5 карт із підказками (70×120 мм);

- 5 пластикових жетонів анкха (по 1 на бога);

- 1 пластиковий маркер подій;

- 4 пластикові підставки;

- 198 картонних жетонів (75 анкха, 70 послідовників, 4 дії, 10 пірамід, 10 храмів, 10 обелісків, 2 міста, 8 конфліктів, 1 жетон Амона, 3 жетони Сонця, 1 жетон перемоги в нічиїй, 3 жетони царства мертвих);

- 80 мініатюр (1 Ра, 1 Ізіда, 1 Озіріс, 1 Амон, 1 Анубіс, 6 воїнів Ра, 6 воїнів Ізіди, 6 воїнів Озіріса, 6 воїнів Амона, 6 воїнів Анубіса, 3 мумії, 2 гігантські скорпіони, 2 Апопи, 2 андросфінкси, 3 Сатіс, 3 мумії котів, 30 верблюдів;

- 10 великих і 10 малих підставок;

- 1 книга сценаріїв;

- 1 книга правил.

Як для простого "пролетарія", гра з космічним цінником, основну масу якого тягнуть мініатюри. Проте наша компанія вирішила ризикнути і придбала цю гру, яка швидко набрала популярності.
Сьогодні ми зіграли першу партію, і зразу можемо сказати. що гра влетіла в наш ТОП. Чудові мініатюри, якими просто приємно грати з точки зору естетики, гарне оформлення, досить висока якість компонентів.
Із недоліків - ледь поміщається на столі - в оглядах вона виглядає меншою, і коли розпакували, довго думали, як це все розкласти, щоб міньки не летіли на підлогу при кожному русі рук.
Сама гра дуже зайшла - потенційно маса стратегій, тактичних ходів, чиста математика без кубів і болісного рандому.
Але під пиво не пограєш - і річ не тільки в тому, що треба багато і постійно думати. Можна просто звалити фігурки, вони можуть зламатися - буде прикро.
Гра не для відпочинку, а для серйозного навантаження на мізки
Відповісти
Боже як я кричала, мене розмазали по всьому полю 😭😭😭
Ну а взагалі гарна і красіва гра з бомбічними фігурками. Отримали купу задоволення (особливо мій хлопець, який мене і розмазав).
А допи будуть?

Відповісти
Інна, можливо :)
Але поки відповісти напевно не можемо.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати


Доставка по Україні сервісом «Нова пошта». 
Орієнтовні терміни доставки: 1–2 робочі дні.

Як отримати безплатне постачання?
Заробіть замовлення на суму від  2000 грн  і відразу отримайте безплатну оплату.

Докладніше в Оплата та Доставлення .

  • Готовкою при отриманні.
  • Карткою в Приват24, LiqPay.
  • Через касу або термінал самообслуговування «ПриватБанк».


Як отримати знижку на замовлення?
Зареєструйтесь і відразу ж отримайте знижку  3 % , щоб збільшити цю знижку.

Докладніше в  Бонусна програма.

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Угору