Порівняння
Додайте товари для порівняння
Вибране
Додайте товари до вибраного
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

 

0
Моє замовлення
Характеристики
Кількість гравців 2
Тривалість партії 15–30 хв
Рівень складності 3 тандзаку з 10
Вік 8+
Сетинг Японія
Мова Українська, англійська, мовонезалежна
Розмір коробки 13×13×2 см

Настільна гра Кой-кой (Koi-Koi)

Артикул WG01
В наявності
385 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар до вибраного
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Швидке замовлення

Настільні ігри існують, певно, стільки ж часу, як людство почало будувати міста та цивілізовано жити. Знаєте, на початку нашої ери прості люди мали не так і багато розваг, тож наявність різного роду ігор — це те, що буквально рятувало від нудьги. І якісь зі стародавніх ігор дійшли й до нас, як-от шахи чи нарди. Та й покер почав свою історію сотні років тому спершу в Китаї, а згодом і в Європі. Та в різних країнах цю картярську гру грали за іншими правилами. В Японії навіть існувала й досі існує особлива колода для покеру — ханафуда. Звісно ж, і правила там інші, аніж, умовно, у техаському холдемі. І саме цей «японський покер» ліг в основу настільної гри «Кой-кой». Шукайте партнера для гри та створюйте найкращі комбінації за столом!

Покер, який ви ще не бачили

«Кой-кой» — невеличка дуельна економічна картярська настільна гра. Двоє гравців зіграють партію в японський покер. Правила тут зовсім інші, аніж у більш звичній у всьому світі грі, але складнішими вони не стали.

Усього в комплекті є 48 карт 12 мастей (пір року). Кожна масть відрізняється певною рослиною, а разом карти однієї масті створюють красиві пейзажі.

На початку гри учасники вирішують кількість раундів (3, 6 або 12) й отримують по 8 карт. На столі горілиць також викладається 8 карт із колоди. Уже в цей момент у гравців у руках можуть скластися виграшні комбінації (і це єдині комбінації, які можуть бути лише в руках), хоч це й рідкість.

Гравці ходять по черзі. У свій хід виконайте одну з двох дій:

  • Виберіть карту з руки тієї ж масті, що й карта горілиць на столі, та викладіть обидві перед собою горілиць.
  • Викладіть будь-яку карту з руки в центрі столу горілиць.

Після цього обов’язково мусите відкрити карту з колоди. Якщо на столі є карта тієї ж масті, викладаєте обидві перед собою. Якщо таких карт 2, тоді доведеться вибрати лише одну з них. Якщо ж їх аж 3, то забираєте всі!

Останній крок вашого ходу — оголосити «Кой-кой» чи «Агарі», якщо зібрали виграшну комбінацію («яку»). Оголошення «Агарі» одразу ж закінчує раунд. Отримайте монети за свою перемогу (заберіть їх у суперника) та переходьте до наступного раунду. «Кой-кой» же дасть змогу покращити комбінацію та подвоїти монети за свою перемогу, якщо після оголошення ви встигнете оголосити «Агарі». Якщо ж суперник після вашого «Кой-кой» оголосить «Агарі», то саме він подвоїть монети за свою комбінацію.

Що ж вважається комбінаціями в настільній грі «Кой-кой»? У правилах є опис усіх 14 комбінацій і скільки монет ви можете за них отримати. Варто звернути увагу, що якісь комбінації можна поєднувати між собою, що може принести ще більше монет. Так серед комбінацій є такі, де треба мати перед собою шляхетні карти, карти з тваринами, карти зі стрічками чи карти лише з рослинами. Цілком можливо, що вам доведеться змінювати свій початковий план протягом партії — як визначать карти! Переможе в грі той із вас, хто матиме найбільше монет після визначеної кількості раундів.

Я зібрала акатан!

Настільна гра «Кой-кой» — це жива класика світу настільних ігор. Як і шахи, гра має багатовікову історію. Спершу може бути непросто розібратися зі всіма комбінаціями, але за кілька партій ви вже плаватимете між ними як короп у ставку. Радимо включити на фон чарівні японські мелодії, замовити суші та насолоджуватися незабутніми роздачами.

Вміст гри:

- коробка 13×13×2 см;

- 48 карт (32×54 мм);

- 1 блокнот для підрахунку монет;

- 3 книги правил (українська, англійська та російська);

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати


Доставка по Україні сервісом «Нова пошта». 
Орієнтовні терміни доставки: 1–2 робочі дні.

Як отримати безплатне постачання?
Заробіть замовлення на суму від  2000 грн  і відразу отримайте безплатну оплату.

Докладніше в Оплата та Доставлення .

  • Готовкою при отриманні.
  • Карткою в Приват24, LiqPay.
  • Через касу або термінал самообслуговування «ПриватБанк».


Як отримати знижку на замовлення?
Зареєструйтесь і відразу ж отримайте знижку  3 % , щоб збільшити цю знижку.

Докладніше в  Бонусна програма.

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Угору