Порівняння
Додайте товари для порівняння
Вибране
Додайте товари до вибраного
Графік роботи:

Будні: 9:00–17:00

 

0
Моє замовлення
Характеристики
Кількість гравців 2–3
Тривалість партії 20 хв
Рівень складності 3 футарку з 10
Вік 8+
Сетинг Фентезі
Мова Українська, мовонезалежна
Розмір коробки 11×8×2,5 см

Руни (Rune)

Артикул W0040
Немає в наявності
290 грн
Порівняти
Увійдіть на сайт, щоб
додати товар до вибраного
%
Увійти для відображення накопичувальної знижки
Повідомити, коли з'явиться
Увійдіть на сайт, аби
додати товар до вибраного

Скільки є фентезійних всесвітів, стільки є й пояснень походження магії. Простих смертних дарами можуть наділяти боги, це можуть бути їхні вроджені вміння, можуть бути певні магічні артефакти чи єднання з природою дає можливість користуватися її перевагами. Усього й не перерахуєш. От у настільній грі «Руни» люди черпають магію з рунічних каменів. Саме ви можете взяти участь у змаганні за звання найвеличнішого Повелителя рун! Контролюйте своїми рунічними майстрами якомога більше рунічних каменів і доведіть усім, що вам немає рівних у магії.

Починаємо збирати магію з каменів

«Руни» — це кишенькова картярська настільна гра, де ви опинитеся в невеличкому змаганні за звання Повелителя рун. Протягом гри викладайте карти з рунами на ігровому полі за певними правилами та відправляйте туди своїх рунічних майстрів, аби контролювати ті самі руни.

На початку гри кожен гравець отримує 3 карти із загальної колоди, а також 3 жетони рунічних майстрів вибраного кольору. У центрі ігрової зони викладається стартова карта з рунами. Далі ж протягом партії гравці виконуватимуть ходи один за одним, проходячи такі кроки по черзі:

  • Викласти карту з руки за правилами, якщо можливо;
  • Узяти карту з колоди АБО розмістити рунічного майстра.

Кожна з карт має 6 рун (є руни трьох кольорів). У свій хід, коли викладаєте карту, ви маєте викласти її частково (не повністю) поверх іншої карти так, аби всі руни знизу під відповідними рунами зверзу збігалися або ж усі суміжні руни на різних картах збігалися. Можна крутити карту як завгодно, але вона обов’язково має викладатися горизонтально чи вертикально (аж ніяк не навскіс). Ще одна заборона — поєднувати області одного кольору, уже контрольовані рунічними майстрами суперників.

З другим кроком нюансів ще менше. Карти з колоди брати можна доти, доки вони там є. Розміщувати рунічного майстра можна лише на область рун, яку ще не контролює інший рунічний майстер. Чим більше рун одного кольору буде в області, тим більше очок принесе рунічний майстер!

Кінець гри для кожного гравця наступає в різні моменти. Так, коли ви розміщуєте свого третього рунічного майстра на карті, то для вас гра закінчена. Очікуйте, коли суперники також виставлять усіх своїх рунічних майстрів. Підрахуйте очки за контрольовані руни та визначте Повелителя рун.

Додамо ще трішки магії

Окрім базових правил, настільна гра «Руни» пропонує необов’язкове додаткове правило, а також кілька мікродоповнень. Так за додатковим правилом можна на початку ходу ще брати 1 карту з колоди, але наприкінці доведеться щось скинути з руки. Такі скинуті карти відніматимуть переможні очки наприкінці гри. Доповнення «Верховні майстри» даватимуть змогу раз на гру змінювати колір руни на карті на бажаний, а «Адепти» наділяють гравців додатковими властивостями.

Змагання розпочинається!

Настільна гра «Руни» щоразу проходить за лічені хвилини у величезній конкуренції. Кожна руна тут може мати вирішальне значення. Доведеться думати не тільки про вигоду для себе, а ще й про перешкоджання планам суперників. Усе ж це змагання за надзвичайно солідний титул Повелителя рун!

Вміст гри:

- коробка 11×8×2,5 см;

- 20 карт рун;

- 12 жетонів;

- 1 буклет правил.

Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати


Доставка по Україні сервісом «Нова пошта». 
Орієнтовні терміни доставки: 1–2 робочі дні.

Як отримати безплатне постачання?
Заробіть замовлення на суму від  2000 грн  і відразу отримайте безплатну оплату.

Докладніше в Оплата та Доставлення .

  • Готовкою при отриманні.
  • Карткою в Приват24, LiqPay.
  • Через касу або термінал самообслуговування «ПриватБанк».


Як отримати знижку на замовлення?
Зареєструйтесь і відразу ж отримайте знижку  3 % , щоб збільшити цю знижку.

Докладніше в  Бонусна програма.

Гарантія від виробника від 1 до 3 років.

Угору