Кількість
|
Вартість
|
||
|
«Геометрія уяви» — настільна гра для компанії на відгадування слів. У грі вам потрібно буде проявити всю вашу креативність, адже для «пояснення» слів ви будете використовувати прозорі карти з малюнками. Їх можна буде накладати одна на одну, розміщувати поруч чи навіть рухати. Не обмежуйте себе у своїй уяві!
Кольорові підказки
На стіл колом викладаються всі прозорі карти так, щоб гравці могли до них дотягнутись і бачили малюнки на них. Далі найбільш креативний гравець бере карту із завданням, чекає, поки хтось назве число від 1 до 8, і дивиться, що йому потрібно показати. Якщо це слово учаснику невідоме чи його складно показати, він може вибрати попереднє чи наступне за вказане. Наприклад, якщо назвали «7», він може вибрати «6» або «8», якщо «1» — «2» або «8». Опісля потрібно назвати категорію слова чи словосполучення, позначену червоним символом на карті та почати творити.
Поєднання непоєднуваного
Що можна робити з картами?
1. Використовувати будь-яку кількість карт.
2. Накладати одна на одну.
3. Розміщувати поруч вертикально, горизонтально.
4. Прикривати якийсь елемент на карті пальцем.
5. Рухати карти вздовж інших чи окремо від карт.
Важливо, що ви не обмежені в часі!
Що заборонено робити?
1. Говорити, підказувати, співати чи видавати якісь звуки.
2. Показувати жестами.
3. Утворювати букви чи цифри.
Перемога за творчість
Якщо якийсь із гравців вгадав те, що ви показуєте, то він та ви отримуєте по 1 очку. Якщо гравці одночасно назвали слово, то вони обидва отримують ПО. Якщо ніхто не вгадав, то, відповідно, очки не зараховуються нікому.
Гра триває 2 кола, тобто кожен гравець має зіграти 2 карти завдань. Якщо після цього важко визначити переможця, можна продовжити гру третім вирішальним колом.
Також у грі можна не обмежуватися картами завдань, а придумувати свої слова. Тільки обов'язково потрібно назвати категорію та переконатися, що гравці знають, про що далі піде мова — тобто мають бути ознайомлені з цією темою.
Настільна гра «Геометрія уяви» призначена для творчих людей. Вона захоплює та змушує використовувати нестандартний підхід для пояснення слів. Своєрідна головоломка стане прекрасним доповненням до сімейних вечорів.
Якщо вам цікаві ігри на відгадування, то прогляньте ще гру «Діма». Там також потрібно пояснювати слова за допомогою зображень, але на відміну від «Геометрії уяви», у грі будуть приховані ролі.
Вміст гри:
– коробка 20х15х5 см;
– 61 прозора карта;
– 65 двосторонніх карт із завданнями;
– 35 жетонів ПО;
– 1 правила гри.