Кількість
|
Вартість
|
||
|
Художником може бути кожен! Звісно, не кожному дано зрозуміти мистецтво абстракціонізму чи авангардизму, але це вже не проблеми митців. І навіть якщо ви думаєте, що ваша «творчість» жахлива, то це все ще можна виправити роботою над собою. Або ж просто слід усім казати, що вас не розуміють — це теж хороший варіант. Хай там як, а в настільній грі «Дотепні лінії» всі будуть у рівних умовах. Не так просто проявити свій талант, коли ти можеш малювати лише прямі чи криві лінії. Але разом із друзями можна створити неповторні картини!
Риска, риска — от і халабуда
«Дотепні лінії» — кооперативна творча настільна гра для компаній. Гравці почергово братимуть на себе ролі художників і художніх критиків, аби спільними зусиллями зобразити та відгадати якомога більше слів.
На початку кожної партії в гравців буде 25 прозорих аркушів. Коли їх не лишиться, це означатиме кінець гри. Щораунду один із вас ставатиме художнім критиком. Він бере із загальної колоди карту, не дивлячись на неї, вставляє її в спеціальну підставку та називає число від 1 до 6. Саме це слово художники й мають підказати художньому критику.
Гравець ліворуч від художнього критика першим даватиме свою підказку. У свій хід він має зобразити на прозорому аркуші одне з двох:
- 2 прямі лінії;
- 1 криву лінію.
Звісно ж, є кілька правил, яких слід дотримуватися під час підказки. Так заборонено малювати криву лінію, яка перетинатиме сама себе чи змінюватиме напрямок свого руху. Та ніщо не забороняє криву лінію перетворити в коло чи овал або ж перетинати 2 прямі лінії між собою.
Опісля створення підказки художник розміщує прозорий аркуш на мольберті. Художній критик одразу ж має 2 спроби, аби вгадати слово. Якщо цього зробити не вдається, черга наступного художника створювати свою підказку. Він робить усе те саме, що й попередній художник, але на додачу не має права приміряти свій потенційний малюнок до вже наявного на мольберті. Тож не буде дивно, якщо лінії опиняться не зовсім там, де ви їх собі уявляли… Від цього може бути навіть веселіше! Хоч навряд подібна ситуація спростить життя художньому критику.
Коли художній критик вгадав слово (назвавши навіть його варіацію) або ж гравці спільно вирішили спасувати, скиньте прозорі аркуші з мольберта, а карту зі словом покладіть неподалік від себе (якщо слово вгадано) чи в коробку (якщо спасували). Гравець ліворуч від художнього критика отримує цю почесну роль, і починається новий раунд. Чим більше правильних здогадок протягом гри у вас буде, тим ціннішим буде ваш результат!
Ці б картини та в галерею
Проявіть свою творчість у затишній компанії разом із кооперативною настільною грою «Дотепні лінії». Ваші малюнки навряд будуть ідеальними, але ж і не в цьому суть — а суть у безсловесній комунікації, у порозумінні за допомогою кількох ліній. І не забувайте, що ви працюєте разом заради найкращого результату, а також заради прекрасно проведеного часу. А грати можна знову і знову, адже слів тут вистачить на гору партій.
Вміст гри:
- коробка 23×16×5 см;
- 91 карта (58×88 мм);
- 25 прозорих аркушів;
- 1 маркер, що стирається;
- 1 підставка;
- 1 мольберт;
- 1 правила гри.