Кількість
|
Вартість
|
||
|
Зізнайтеся, ви мали в дитинстві одного чи навіть кількох уявних друзів? Цілком можливо, що подібне бувало не в одиниць — і це абсолютно нормально. Чимало людей хочуть компенсувати свою самотність друзями, які завжди будуть поруч і будуть їх уважну слухати, зможуть підтримати та допомогти. Дитяча уява надзвичайно яскрава — головне, аби це не перетворилося на проблему.
У масовій культурі чимало авторів фантазувало на тему дисоціативного розладу особистості — книга «Таємнича історія Біллі Мілліґана» чи фільм «Спліт». І до настільних ігор дібралася ця тема, щоправда, максимально жартівливо та весело разом із грою «Діма». Опиніться в голові маленького хлопчика, де його справжня особистість потрохи губиться серед альтернативних. Має єдину спробу їх витурити з голови Дмитрика, поки вони там не поселилися назавжди.
Як багато особистостей в одній голові!
«Діма» — невеличка асоціативна настільна гра для компаній із прихованими ролями. На початку партії учасники навмання отримають свої ролі — більшість стануть альтернативними особистостями, але хтось один буде справжнім Дімою. Нікому не відомо хто є хто, тож Дімі потрібно ховатися до останніх ходів.
Щораунду одна особистість буде активною. Її завдання — за допомогою карт спогадів зобразити випадкове слово з карти ідей (на кожній такій карті є 5 ідей, і їх бачать усі гравці). Бажано витратити якомога менше карт (якщо ви не Діма), адже стос обмежений. Розміщувати карти можна як вважаєте за потрібне, аби це допомогло іншим особистостям.
Коли активна особистість завершить свій творчий процес, вона повертає всі невикористані карти наверх стосу спогадів. З цього моменту вона перестає хоч якось взаємодіяти зі своєю підказкою чи з іншими гравцями. Інші особистості намагаються спільно зрозуміти, яку ж ідею подала їм активна особистість. Фінальне рішення завжди приймає вирішальна особистість (гравець праворуч від активного).
Завдання альтернативних особистостей — 6 разів успішно вгадати слово. Дімі ж, для початку, потрібно призвести до 3 помилок або до вичерпання стосу спогадів. Лиш після цього відбувається голосування, де всі гравці водночас вказують на когось із гравців. Діма перемагає, якщо таким голосуванням виберуть не його.
Хто справжній Діма?
Настільну гру «Діма» не назвеш звичайною розвагою для вечірки. Хоч правила прості, але тут однозначно є простір для роздумів. Слова на картах ідей надзвичайно абстрактні, як і самі зображення на картах ідей, тож просто не буде точно. Ніколи не знаєш, чи ваш колега мислить нестандартно, чи просто намагається всіх збити з правильного шляху, адже він Діма! Асоціативна розвага з прихованими ролями — це вибухова суміш для незабутнього вечора.
Вміст гри:
- коробка 20×20×5,6 см;
- 53 карти ідей (80×120 мм);
- 83 ілюстровані карти спогадів (80×120 мм);
- 8 карт особистостей (80×120 мм);
- 5 карт вибору (80×120 мм);
- 1 карта успіхів / невдач (80×120 мм);
- 1 буклет правил.