Кількість
|
Вартість
|
||
|
Настільна гра Кой-кой (Koi-Koi, Ханафуда)
Японія — безумовно країна чудес. Все, що потрапляє в цю країну, перевертається з ніг на голову. Не були виключенням і звичайні гральні карти, які португальські моряки завезли туди у 14ому сторіччі. Гральні карти швидко стали популярними в Японії, але з ряду причин були заборонені тодішнім урядом. У відповідь на таку заборону японці придумали власну колоду карт. Названа вона була – Ханафуда (що в перекладі на українську «квіткові картки»). Хоч принцип гральної колоди і залишився, але Ханафуда і близько не схожа на типову Європейську колоду карток.
Такою колодою грали у багато карткових ігор, але найпопулярнішою з них була і залишається по нині Кой-Кой. Перед вами гарнюще українське видання традиційної японської класики від ігрової студії Wanted Games.
Кой-кой це дуельна азартна карткова гра. Одна партія може тривати 3, 6 або 12 роздач. Приблизно як і в покері, гра у Кой-кой не закінчується на одній партії. Весь смак цієї гри у тому, чиєю перемогою закінчиться ігровий вечір. Грати в Кой-кой можуть всі бажаючі від 6ти років. Гра є мовонезалежною, а правила всередині йдуть одразу українською, англійською і російською мовами.
Зазирнімо до коробки настільної гри Коі Коі
Арт намальовано українською художницею, оформлена коробка не просто з розумом і смаком, а зі знанням історії цієї гри. Власне червона рамка по боковій частині є атрибутом технології виготовлення карток у період зародження цієї гри. Всередині коробочки знаходимо гарно написані правила одразу 3ома мовами.
Також маємо блокнотик для запису переможних балів, що буває не в кожній грі цього цінового сегменту. Зазвичай на таких дрібничках видавці вирішують економити.
Переходимо до карток. Вони приблизно стандартного для цієї гри розміру. Надруковані на гарному картоні і не мають дефектів притаманних багатьом вітчизняним настілкам, як то різність відтінків кольорів обкладинки чи з’їхавших частин малюнку картки.
Сама колода Ханафуди складається з 48 карток. Усі картки діляться на 12 мастей - сезонів. Кожному сезону відповідає певна рослина. Це дуже японська риса, яка надає грі в Кой-кой особливий шарм.
Чому настільна гра Кой-Кой варта вашої уваги?
Кой-кой традиційна гра, в яку грають вже не першу сотню років. Чого тільки вартує той факт, що сьогоднішня імперія Нінтенда основу свого капіталу зробила саме на продажі колод Ханафуди.
Окрім народного визнання нам в цій грі ще подобається оптимізація по часу партії. На довгу гру когось, хто ще не знає як вміють затягувати настільні ігри, не завжди є можливість розкрутити, а тут сів- друга/подругу/маму/бабусю посадив і азартом гри почав затягувати в настільне хобі.
Гачок гарний, он Якудза і сьогодні тримає ігровий бізнес зав’язаний цій грі.
Для кого підійде настільна гра Кой-кой (Коі Коі)?
Кой-кой (Коі Коі) - це гарна цікава традиційна карткова гра. Вона підходить на будь-який вік, гарно грається і естетично виглядає. Окремо зауважимо, що ця гра постійно миготить в аніме, манзі і іншій японській масовій культурі, а отже стане гарненьким подарунком анімешнику чи тому, кого захоплює японська тематика.
Якщо ви в пошуку цікавих та веселих ігор для вечірки вам може сподобатись: Пекельний Острів, Контур.